The ad Fendt Lotus 770 tedder for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Fendt Lotus 770 tedder
Sold
Fendt Lotus 770 tedder
Fendt Lotus 770 tedder image 2
Fendt Lotus 770 tedder image 3
Fendt Lotus 770 tedder image 4
Fendt Lotus 770 tedder image 5
Fendt Lotus 770 tedder image 6
Fendt Lotus 770 tedder image 7
Fendt Lotus 770 tedder image 8
Fendt Lotus 770 tedder image 9
Fendt Lotus 770 tedder image 10
Fendt Lotus 770 tedder image 11
Fendt Lotus 770 tedder image 12
Fendt Lotus 770 tedder image 13
Fendt Lotus 770 tedder image 14
Fendt Lotus 770 tedder image 15
Fendt Lotus 770 tedder image 16
Fendt Lotus 770 tedder image 17
Fendt Lotus 770 tedder image 18
Fendt Lotus 770 tedder image 19
Fendt Lotus 770 tedder image 20
Fendt Lotus 770 tedder image 21
Fendt Lotus 770 tedder image 22
Fendt Lotus 770 tedder image 23
Fendt Lotus 770 tedder image 24
Fendt Lotus 770 tedder image 25
Fendt Lotus 770 tedder image 26
Fendt Lotus 770 tedder image 27
Fendt Lotus 770 tedder image 28
Fendt Lotus 770 tedder image 29
Fendt Lotus 770 tedder image 30
Fendt Lotus 770 tedder image 31
Fendt Lotus 770 tedder image 32
Fendt Lotus 770 tedder image 33
Fendt Lotus 770 tedder image 34
Fendt Lotus 770 tedder image 35
Fendt Lotus 770 tedder image 36
Fendt Lotus 770 tedder image 37
Fendt Lotus 770 tedder image 38
Fendt Lotus 770 tedder image 39
Fendt Lotus 770 tedder image 40
Fendt Lotus 770 tedder image 41
Fendt Lotus 770 tedder image 42
Fendt Lotus 770 tedder image 43
Fendt Lotus 770 tedder image 44
Fendt Lotus 770 tedder image 45
Fendt Lotus 770 tedder image 46
Fendt Lotus 770 tedder image 47
Fendt Lotus 770 tedder image 48
Fendt Lotus 770 tedder image 49
Fendt Lotus 770 tedder image 50
1/50
Brand:  Fendt
Model:  Lotus 770
Type:  tedder
Year of manufacture:  2021
Net weight:  1030 kg
Location:  Denmark Tølløse
Placed on:  Jun 19, 2024
Seller stock ID:  936258
Auction:  1
Ending date:  2024-06-26 10:53
Truck body
Body dimensions:  2.9 m × 3 m × 3.4 m
Condition
Condition:  used

More details — Fendt Lotus 770 tedder

Danish
Information fra nuværende ejer:Ingen anmærkninger eller fejl som den nuværende ejer er bekendt medMaskinen har kørt 100 hektar i 2021 og ikke brugt sidenKendte anmærkninger og fejl:Mangler et par tænder

Lette brugsspor forekommer
Læssehjælp med: Maskine
Hjulmål: 15x6.5-8
Fendt tedders
Search results: 38 ads
Show
Subscribe